Jörg Machines BV overgenomen

Foto van: De redactie
Geschreven door De redactie

Jan van Hirtum en François van Hirtum kondigen vandaag de officiële overname aan van Jörg Machines in Dodewaard. Jörg specialiseert zich al meer dan 85-jarig sterk in de verkoop en productie van machines voor de bewerking van dunne plaatmetalen.

V.l.n.r.: voormalig eigenaar Reinhard Reincke, Jan van Hirtum en François van Hirtum. Bron: Jörg Machines

Per 2 maart 2026 zijn Jan en François formeel eigenaar. De voormalig eigenaar, Reinhard Reincke, zal een stap terug doen en zal in een andere rol actief blijven binnen de organisatie. Jan van Hirtum zal de dagelijkse leiding overnemen met François van Hirtum als stille kracht naast hem.

‘Jörg is naast een sterk merk ook een bedrijf met een stabiel fundament waarop wij samen met alle medewerkers verder willen bouwen. In Jörg Machines vonden wij beiden de ideale combinatie van vakmanschap en innovatie waar we naar op zoek waren’, meldt van Hirtum.

Fantastisch avontuur

Zowel van Jan als François zijn beiden ondernemers met een technische inborst maar hebben hun kracht en ervaring op een ander vlak. Jan heeft meer dan 25 jaar internationale commerciële ervaring en een bedrijfskundige achtergrond, terwijl François in bijna hetzelfde tijdsbestek eigenaar van een succesvol metaalbewerkingsbedrijf was. De nieuwe eigenaren kijken er naar uit om van dit fantastische avontuur een enorm succes te maken, samen met alle medewerkers.

Eerder nam Jorg het failliete Plaat­bewerkings­adviescentrum PAC over.

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *