Contact

Vraag&Aanbod is een tweewekelijkse uitgave van:
MYbusinessmedia Holding B.V.
Boreelplein 70
7411 CG Deventer

Abonnementen:
Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via:

Tel.: +31 (0)570 50 43 25

E-mail: klantenservice@vraagenaanbod.nl

Postadres: Postbus 58, 7400 AB  Deventer, Nederland

Redactie:

Redactie
Algemeen
Tel.: (0570) 50 43 95
E-mail: redactie@vraagenaanbod.nl

Eindredactie
Kasper Weigand
E-mail: k.weigand@mybusinessmedia.nl

Hoofdredacteur
Rolf Elling
Tel.: (0570) 50 43 90 of 06-51 79 98 89
e-mail: r.elling@mybusinessmedia.nl

Webredactie
Jorine van Knippenberg
E-mail: j.knippenberg@mybusinessmedia.nl

Advertentieverkoop:

Arjan Stoeten (verkoopleider)
Tel.: (0570) 50 43 77 / 06 531 828 76
E-mail: a.stoeten@mybusinessmedia.nl

Roy Wösting
Tel.: 06 225 483 04
E-mail: r.wosting@mybusinessmedia.nl

Sales Support:
Sonja Wolsink
Tel.: (0570) 50 43 52
Email: s.wolsink@mybusinessmedia.nl

Bert Brassée
Tel.: 06 833 313 82
E-mail: b.brassee@mybusinessmedia.nl

Cobie te Nijenhuis
Tel.: 0570 50 43 13
E-mail: c.tenijnenhuis@mybusinessmedia.nl

Marketing: 
Stella de Jong
Tel.: (0570) 50 43 31 
E-mail: s.jong@mybusinessmedia.nl

Uitgever: 

Joachim Driessen
E-mail: j.driessen@mybusinessmedia.nl