Contact

Vraag&Aanbod is een tweewekelijkse uitgave van:
MYbusinessmedia Holding B.V.
Boreelplein 70
7411 CG Deventer

Abonnementen:
Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via:

Tel.: +31 (0)570 50 43 25

E-mail: klantenservice@vraagenaanbod.nl

Postadres: Postbus 58, 7400 AB  Deventer, Nederland

Abonnementen:
Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via:

Tel.: +31 (0)570 50 43 25

E-mail: klantenservice@vraagenaanbod.nl

Postadres: Postbus 58, 7400 AB  Deventer, Nederland

Redactie algemeen:

Tel.: +31 (0)570 50 43 95
E-mail: redactie@vraagenaanbod.nl

Redactie:

Hoofdredacteur
Rolf Elling
Tel.: (0570) 50 43 90
Mob: 06-51 79 98 89
E-mail: 
r.elling@mybusinessmedia.nl

Eindredactie
Kasper Weigand
E-mail: 
k.weigand@mybusinessmedia.nl

Webredactie
Jorine van Knippenberg
E-mail: 
j.knippenberg@mybusinessmedia.nl

Advertentieverkoop:

Bert Brassée
Tel.: 06 833 313 82
E-mail: b.brassee@mybusinessmedia.nl

Roy Wösting
Tel.: 06 225 483 04
E-mail: r.wosting@mybusinessmedia.nl

Marketing:

Uitgever:

Stella de Jong
Tel.: (0570) 50 43 31 
E-mail: s.jong@mybusinessmedia.nl

Arjan Stoeten
Tel.: (0570) 50 43 77
Mob: 06 531 828 76
E-mail: 
a.stoeten@mybusinessmedia.nl