Workshop Digitalisering van een plaatwerkbedrijf

Foto van: De redactie
Geschreven door De redactie

Bystronic organiseert op donderdag 17 september een workshop over de digitalisering van plaatwerkbedrijven. Tijdens de bijeenkomst in Boxtel staan presentaties over software, automatisering en praktijktoepassingen centraal. In de middag krijgen deelnemers een rondleiding bij Kwaliteit Plaatwerk, waar de software van Bystronic wordt ingezet voor de aansturing van de productie.

Tags:
Foto: Bystronic

De workshop vindt plaats bij Lseven in Boxtel en richt zich op de inzet van digitale oplossingen binnen plaatwerkbedrijven. Na een opening door Vincent van Westen (Area Manager Bystronic) en Salvatore d’Angelo (Sales Manager Benelux) worden verschillende presentaties verzorgd.

Praktijkvoorbeelden van digitalisering

Hans van de Meerakker van Bystronic gaat in op de nieuwste ontwikkelingen binnen de BySoft Suite. Eric Bakker van Supplydrive bespreekt vervolgens hoe de orderstroom tussen ERP-systemen en machines kan worden geautomatiseerd. Zijn presentatie richt zich op praktische stappen voor verdere automatisering van productieprocessen.

Ook Kwaliteit Plaatwerk verzorgt een bijdrage. Joep van de Wal geeft een introductie van het bedrijf, waarna deelnemers na de lunch afreizen naar de productielocatie voor een rondleiding.

Bezoek aan productieomgeving

Tijdens het bedrijfsbezoek laat Kwaliteit Plaatwerk zien hoe BySoft Business, Shop Floor en Work Center Terminals worden ingezet om de productie aan te sturen. De middag wordt afgesloten met een borrel.

Deelname aan de workshop is kosteloos. Het aantal plaatsen is beperkt en per bedrijf kunnen maximaal twee deelnemers worden ingeschreven. Aanmelden kan per e-mail aan hans.vandemeerakker@bystronic.com, met hierin de naam en voornaam van de deelnemer(s) en hun functie(s).

Tags:

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *