Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Open dag VOVU Metaalbewerking


Uden, 30 augustus 2012
VOVU Metaalbewerking organiseert vanwege het 25-jarig bestaan op 15 september een open dag, samen met dochteronderneming JRZ, producent van schokdempers voor onder andere professionele race- en rallyauto's.

 VOVU Metaalbewerking is al ruim 25 jaar gespecialiseerd in het naar klantspecificatie verrichten van verspanende bewerkingen aan metaal, non ferro en kunststofproducten voor o.a. de machinebouw, kranenbouw, scheepvaart, schokdemperindustrie, motor- en automobielindustrie.  

 

Open dag

Alle bezoekers krijgen een opdracht die hen door het bedrijf zal leiden. ‘Zo kan men met eigen ogen zien dat het werken in metaal interessant en specialistisch is', aldus medeoprichter Peter Vogels. Alle facetten van het bedrijf komen aan bod. Naast logistiek, proces- en milieuaspecten kan men zien hoe computergestuurde bewerkingsmachines gedetailleerde onderdelen produceren. Vanuit 3D software worden de CNC draai- en freesmachines aangestuurd om ieder product nauwkeurig af te leveren.

 

Door innovatieve investeringen is Vovu in de afgelopen 25 jaar uitgegroeid tot een middelgroot bedrijf met een modern en veelzijdig machinepark. Dit innovatieve karakter heeft geleid tot vergaande geautomatiseerde processen. Tijdens de open dag wordt een machine in gebruik genomen met een robotsysteem. Deze koppelt afzonderlijk werkende machines aan elkaar, die onbemand kleine of grote series en complexe onderdelen produceren.


De producten van Vovu vinden hun weg naar wereldwijd opererende fabrikanten in verschillende branches, zoals de auto- en motorindustrie, scheepvaart, machinebouw, kranenbouw en schokdemperindustrie. Naast feestelijke activiteiten voor jong en oud zijn er tijdens de open dag verschillende eindproducten aanwezig. Zo is er een grote mobiele bouwkraan, die zichzelf op een aparte wijze op kan bouwen. Daarnaast zijn er verschillende auto's en motoren aanwezig, zoals een professionele race- en rallyauto.

 

De open dag bij Vovu Metaalbewerking en JRZ is op zaterdag 15 september van 12.00 uur tot 16.00 uur aan de Rietdekkerstraat 1 en 3 te Uden.

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in toelevering?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts