Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Verhagen: ‘Niet wachten met maatregelen voor de economie'


Den Haag, 15 augustus 2012
Ondanks cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) over lichte economische groei in het tweede kwartaal van dit jaar blijft de Nederlandse economie kwetsbaar. 'We hebben niet de luxe te wachten met de uitvoering van hervormingen,' aldus Maxime Verhagen, demissionair minister Verhagen van Economische Zaken, Landbouw en Innovatie.
Volgens het CBS bedraagt de economische groei 0,2 procent . Dat is volledig te danken aan de groei van de export. Binnenlandse ontwikkelingen blijven de groei drukken. Consumenten gaven minder uit en bedrijven schroefden hun investeringen terug. Met de afhankelijkheid van de export is de Nederlandse economie kwetsbaar voor de ontwikkelingen in het buitenland.

 

Versterking economie

Voor een sterkere economie moeten volgens de minister onder meer de overheidsfinanciën op orde gebracht worden, de pensioenleeftijd worden verhoogd, het ontslagrecht hervormd, en de hoge hypotheekschulden worden teruggedrongen. 'We moeten niet treuzelen met de uitvoering van de maatregelen voor de versterking van de economie die zijn afgesproken in het begrotingsakkoord', zegt Verhagen. 'Dat is de beste manier om te zorgen voor duurzame economische groei.'

 

 

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in metaal?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts