Verregaande optimalisatie van de productie met innovatieve procestechnologie biedt daarvoor een oplossing. Syntens Innovatiecentrum en TNO hebben het initiatief genomen om gezamenlijk chemische procesinnovaties te gaan versnellen. Dit gaan zij doen door het opzetten van innovatieve MKB-technologieclusters.
Door Mkb-bedrijven te laten deelnemen in clusters worden zij in staat gesteld gezamenlijk de voor hen benodigde, complexe technologie te ontwikkelen. Hierdoor zijn ze sneller in staat om hun business case rond te krijgen. Een cluster bestaat uit 5 tot 7 bedrijven, die met een gemeenschappelijk doel samen aan de slag gaan. Mkb'ers kunnen hierbij gebruik maken van de dienstverlening van TNO en Syntens. Deze organisaties ondersteunen de bedrijven met hun kennis en ervaring op het gebied van technologie, innovatie en bedrijfsprocessen.
Op donderdag 6 september vindt de kick-off bijeenkomst plaats van deze MKB-technologieclusters, op de RDM-campus in Rotterdam. Het doel van de kick-off bijeenkomst is bedrijven alvast met elkaar te laten kennismaken en een kruisbestuiving te realiseren tussen bijvoorbeeld producenten van verschillende chemische producten en apparatenbouwers. Daarnaast zullen Syntens en TNO de werkwijze van de clustering nader toelichten. De bijeenkomst is kosteloos en geheel vrijblijvend.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Meld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!
En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.
Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!
kijk hier voor meer informatie