Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Trumpf verwacht recordomzet en meer winst over boekjaar 2011/2012


Ditzingen, 18 juli 2012
De Trumpf Groep verwacht in het boekjaar 2011-2012 (eind juni afgesloten) een omzet van 2,325 miljard euro. Dat zou in vergelijking met het voorgaande jaar met een omzet van 2,024 miljard euro, een stijging zijn van 15 procent. De orderintake en de winst zullen ook stijgen.

'Trumpf heeft in het afgelopen fiscale jaar de hoogste omzet uit haar geschiedenis behaald, meer dan het pre-crisis record in het fiscale jaar 2007/08', aldus Trumpf/president Nicola Leibinger-Kammüller bij de presentatie van de voorlopige cijfers.


Volgens deze voorlopige cijfers zullen ook de omvang van de nieuwe orders stijgen in het boekjaar 2011/12 en wel naar 2,35 miljard euro en dat is meer dan de 2,22 miljard euro van het voorgaande boekjaar. De winst zal ook stijgen: 'We verwachten een resultaat dat hoger is dan het voorgaande jaar', voorspelt Nicola Leibinger-Kammüller. Toen bereikte de Duitse machineproducent een winst voor belastingen van 185 miljoen euro.

Het aantal medewerkers bij Trumpf steeg in het boekjaar 2011/2012 naar ongeveer 9.600; dat zijn er ongeveer 1.000 meer dan in het afgelopen fiscale jaar.

 

De definitieve cijfers presenteert Trumpf tijdens een speciale persconferentie op 18 oktober 2012.

 

 
Trumpf verwacht recordomzet en meer winst over boekjaar 2011/2012 '
Het aantal medewerkers bij Trumpf steeg in het boekjaar 2011/2012 naar ongeveer 9.600; dat zijn er ongeveer 1.000 meer dan in het afgelopen fiscale jaar.
1/1
 
 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in toelevering?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts