Curator mr. E. Poelenije voerde de afgelopen twee weken gesprekken met diverse marktpartijen en heeft met de hoogst biedende partij een nieuwe vennootschap opgericht, SN Beheer bv. Door de verkoop is een doorstart in afgeslankte vorm mogelijk geworden. De nieuwe vennootschap is opgericht door een particulier investeerder.
Het bedrijf zal op dezelfde locatie worden gecontinueerd en de werkgelegenheid voor tenminste 15 van de 35 personeelsleden van Serbo Serres is met de doorstart veiliggesteld. De familie Keupers zal gezamenlijk de nieuwe onderneming leiden. Gert Jan Keupers zegt de toekomst, ondanks de moeilijke tijd, vol vertrouwen tegemoet te zien.
Met de koper van de onderneming zijn door de curator afspraken gemaakt over de lopende orders van Serbo Serres. Voor die opdrachtgevers zal dat veelal betekenen dat de nieuwe onderneming de oude verplichtingen tot levering nakomt.
lyde de graaf
goed nieuws!
Ze leveren nl een prima product!
Nomi.
Geweldig nieuws; in deze moeilijke tijd doorzetten met vertrouwen van alle betrokkenen. Met de goede wil & positieve instelling kom je overal. Jammer voor alle pessimisten...Veel succes voor een goede toekomst samen.
Meld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!
En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.
Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!
kijk hier voor meer informatie