Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Boers & Co FijnMetaal Groep neemt Reef Precisie en Reef Mechatronica over


Schiedam, 8 september 2010
Met ingang van 1 september 2010 heeft Boers & Co FijnMetaal Groep alle activiteiten en medewerkers van Reef Precisie en Reef Mechatronica in Echt overgenomen.
De beslissing van de Boers & Co FijnMetaal Groep om de activiteiten van Reef Precisie en Reef Mechatronica over te nemen, komt voort uit de vraag naar aanvulling en versterking van de bestaande activiteiten.

 

Boers & Co MechaTronica

Reef Precisie en Reef Mechatronica zullen verder gaan onder de naam Boers & Co MechaTronica Industrie. Boers & Co MechaTronica Industrie zal zich binnen de groep onderscheiden door het produceren van complete mechatronische modules.

 

Assemblage

Hiervoor staat in Echt een compleet hoogwaardig machinepark, waaronder 5-assige frees- en draaimachines. In de assemblageruimte worden mechanische modules voorzien van sensoren, bekabeling, pneumatiek, optica en elektronica. De assemblageruimte is uitgerust met een cleanroom en yellowroom, zodat modules, die dit vereisen, ook samengesteld kunnen worden.

 

Totaaloplossing

Door deze uitbreiding is het bedrijf in staat zijn om oplossingen te bieden op het gebied van de fijnmechanica, fijnplaatwerk en mechatronische samenstellingen.

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in toelevering?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts