Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Vakbeurs voor procesautomatisering M+R in Gent succesvol verlopen


Gent, 15 maart 2010
Met 104 exposanten en 1.040 bezoekers kende de vakbeurs voor procesautomatisering M+R in Gent nauwelijks een achteruitgang ten opzichte van de vorige editie van 2008 in Gent.
Naast een zeer trouwe aanwezigheid van oude exposanten, kan M+R ook altijd rekenen op een instroom van enkele nieuwelingen. Dit is volgens organisator Fairtec mede te danken aan het duidelijk omlijnde expositieprogramma en de focus die ieder jaar op een ander thema wordt gelegd. Voor dit jaar was dat energie-efficiëntie, een thema dat soms te pas en te onpas wordt gepresenteerd, maar waaraan Fairtec een aparte invulling wist te geven naar procescontrole en -automatisering. Heel wat exposanten toonden op hun stand toestellen voor energiemetering en energiemonitoring, en konden daarbij op ruime belangstelling rekenen van de aanwezige bezoekers.

 

Drukbezochte seminaries

Op M+R Gent kwamen heel wat deelnemers af op de verschillende lezingen, tot zelfs een recordaantal van 68 toehoorders voor een infosessie rond wireless technology. Door de lezingen toe te spitsen op innovatieve technologieën met brede toepassingsgebieden, leken de bezoekers meer geneigd om tijd vrij te maken om zich gedurende een deel van hun beursbezoek hierover te informeren. Tijdens de toekomstige M+R edities wil Fairtec verder blijven voorzien in een uitgebreid lezingenprogramma.

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Interesse in elektrotechniek?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts