Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Bouwend Nederland betreurt val kabinet


Zoetermeer, 24 februari 2010
De val van het Kabinet is slecht voor de bouwsector. De mogelijke invoering van de crisis- en herstelwet is nu verder weg dan ooit, zo vindt Bouwend Nederland.

Met de crisis- en herstelwet kunnen procedures voor grote bouw- en infrastructurele projecten versneld worden. De wet is een middel om de economische crisis te bestrijden en moet vooral de bouw een stevige impuls geven. De Tweede Kamer stemde afgelopen najaar met de wet in.

 

Aanvankelijk werd gedacht dat deze per 1 januari van kracht kon gaan. Onlangs besloot de Eerste Kamer de behandeling van de wet voor de tweede maal uit te stellen, waardoor de crisis en herstelwet op z'n vroegst in april kan gelden. Voorwaarde daarbij is wel dat Nederland dan geen demissionair kabinet heeft.

Een demissionair kabinet neemt geen maatregelen om de eerder geformuleerde kabinetsdoelstellingen op het terrein van woningbouw (voorzien in de woningbehoefte), infrastructuur (aanpak fileleed), ruimtelijke ordening en klimaatbeleid (terugdringen energieverbruik) te halen.

 

De laatcyclische bouwsector heeft momenteel zeer te lijden onder de gevolgen van de crisis en heeft daarom snelle ingrepen nodig. Duizenden arbeidsplaatsen zijn reeds verloren gegaan en het einde is nog niet in zicht.

Bouwend Nederland betreurt val kabinet'
De val van het Kabinet is slecht voor de bouwsector. De mogelijke invoering van de crisis- en herstelwet is nu verder weg dan ooit.
1/1
 
 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in de bouw?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.  

 
 

Gratis workshop: Meld u nu aan!

aanmelden workshop logo

 
 

Mail & Win

Elke maand kunt u verschillende producten en prijzen winnen op onze site. Doe mee en win!!

mailenwin

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts
 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie