Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

ABB organiseert robotseminar


Veldhoven, 13 januari 2010
ABB organiseert op 28 januari haar jaarlijkse robotseminar in ‘De Koninghof' te Veldhoven. Tijdens het seminar zullen nieuwe producten en oplossingen worden gepresenteerd en er zal uitvoerig worden stil gestaan bij de technische en financiële voordelen van de ABB robots.

In het ochtendprogramma worden de algemene robotproducten gepresenteerd, zoals onder ander de nieuwe ABB IRB 120 en in het middagprogramma worden in parallelsessies de verschillende applicatie oplossingen gepresenteerd.

 

Er zijn een drietal parallelsessie; één voor de metaalindustrie, één voor de voedingsmiddelen industrie en één voor algemene robotopties. Op www.abb.nl staat het complete programma.

 

Het seminar is bedoeld voor bestaande en nieuwe robotgebruikers. Voor technici die geïnteresseerd zijn in nieuwe technologieën en geavanceerde innovaties en voor managers die de toegevoegde waarde van de ABB robots willen toepassen binnen hun eigen bedrijfsvoering.

 

Deelname aan het seminar is gratis, wel graag vooraf registreren via www.abb.nl of stuur een mail naar martin.have@nl.abb.com.

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in toelevering?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts