Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Hydrauliek Symposium 2010 in teken van energiebesparing


Delft, 11 november 2009
Het Hydrauliek Symposium 2010 staat in het teken van energiebesparing. Deze vierde editie wordt gehouden op 23 september 2010 in de aula van de TU Delft.

Bedrijven kunnen nog participeren in dit symposium. Bijvoorbeeld door een praktijkcase in te dienen over welke energiebesparingen mogelijk zijn bij een willekeurige hydraulische aandrijving. Er is ook nog ruimte voor bedrijven om met een lezing deel te nemen aan het symposium.

 

Het Hydrauliek Symposium wordt iedere twee jaar georganiseerd door de Vereniging Platform Hydrauliek en FEDA. Tijdens de vierde editie, die zal worden gehouden op 23 september 2010 in de aula van de TU Delft, zal energiebesparing het centrale thema zijn. Peter Albers, medeorganisator van Het Hydrauliek Symposium: ‘Onze insteek wordt bovendien versterkt door het IFK2010 , het tweejaarlijks hydrauliek symposium dat in maart 2010 wordt georganiseerd in Aken. Ook hier luidt het gekozen onderwerp Energiebesparing.'

 

Programma

Het programma van Het Hydrauliek Symposium 2010 bestaat uit een mengeling van praktijkcases, onderzoeksresultaten, laatste (product)ontwikkelingen en visies. Bedrijven die een bijdrage kunnen en willen leveren om één van deze programmaonderdelen in te vullen, worden uitgenodigd dit kenbaar te maken.

De procedure daarvoor is als volgt:

  • Het bedrijf maakt zich kenbaar via info@hydrauliek.nl; aanmelden kan tot 4 januari 2010.
  • Hierbij geeft het bedrijf een zo gedetailleerd mogelijke beschrijving van het betreffende aandrijfsysteem (in de vorm van onder meer schema's en stuklijsten), productiecyclus en indien beschikbaar het energieverbruik. Indien nodig zullen energiemetingen worden uitgevoerd.
  • Rond 20 januari zullen door de organisatie twee bedrijven worden uitgezocht waaraan een advies zal worden uitgebracht op het vlak van energiebesparing.
  • De betreffende bedrijven doen de benodigde investeringen op basis van het advies.
  • Vervolgens worden opnieuw metingen uitgevoerd om het effect van de aanpassingen en maatregelen vast te stellen.
  • Tot slot zal het geheel worden gebruikt als praktijkcase tijdens Het Hydrauliek symposium.
  • Inl.: info@hydrauliek.nl of tel: 06 53 495 128

 

 

 

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in toelevering?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Gratis workshop: Meld u nu aan!

aanmelden workshop logo

 
 

Mail & Win

Elke maand kunt u verschillende producten en prijzen winnen op onze site. Doe mee en win!!

mailenwin

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts
 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie