De Makersfabriek aanwezig op Future-Proof Convention

Foto van: De redactie
Geschreven door De redactie

Hoe word je als organisatie ‘future-proof’? En hoe kan Europa haar concurrentiepositie behouden in een snel veranderende wereld? Dat zijn vragen die centraal staan tijdens de Future-Proof Convention op 9 en 10 april in Utrecht. Een van de deelnemers is De Makersfabriek in Zwolle, een innovatieve opleidingsplek voor mensen in de techniek.

Foto: Michiel Ton, Leaders Summit

De Makersfabriek is een ontmoetsplek op het voormalig Philips-terrein in Zwolle waar vakmanschap, innovatie en ondernemerschap binnen de maakindustrie samenkomen. Studenten, professionals, ondernemers en onderwijsinstellingen werken er aan ‘oplossingen die er écht toe doen’. Een van haar initiatieven is het Makersfestival, waar jongeren op 28 maart ontdekken of laswerk, robots programmeren of elektrische installaties een rol kunnen spelen in hun te kiezen carrièrepad. Een van de aanwezigen op de Future-Proof Convention is CEO Arko van Brakel.

Veelzijdig programma

In Utrecht zal het podium onder meer betreden worden door de Nederlandse Klimaatgeneraal Tom Middendorp en voormalig minister-president Jan Peter Balkenende. Daarnaast zijn er afvaardigingen vanuit de wereld van Finance (Invest NL, Europese Investerings Bank) en is er aandacht voor artificiële intelligentie, maatschappelijk verantwoord ondernemen en technologische vernieuwing.

Op 10 april is er bovendien een speciaal programma over impact investeren. Experts en investeerders delen hun visie, terwijl veelbelovende start-ups hun proposities pitchen, waaronder de investment ready winnaars van de Future-Proof Awards, georganiseerd in samenwerking met Young & Bold Foundation en Nyenrode Business Universiteit.

De Future Proof Convention is op 9 en 10 april in de Jaarbeurs Utrecht. Tickets voor de zogeheten Leaders Summit zijn nog verkrijgbaar.

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *