Yaskawa Benelux organiseert op woensdag 26 en donderdag 27 november 2025 de Techniekdagen 2025 op de Brainport Industries Campus in Eindhoven. Twee dagen vol inspiratie, innovatie en interactie samen met partners uit de industrie.

Onder het motto ‘Innovating Together’ zet Yaskawa haar deuren open voor iedereen die nieuwsgierig is naar de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van robotica, aandrijftechniek, automatisering en slimme productie.
Bezoekers kunnen rekenen op een rijk programma met presentaties, demonstraties en praktijkvoorbeelden van Yaskawa en partners. Zo vertelt Q-Fin over hun samenwerking met Yaskawa bij het ontwikkelen van geavanceerde ontbraammachines. Dr. Michael Klos van Yaskawa Europe GmbH geeft een inspirerende sessie over Motoman NEXT adaptieve robotautomatisering, waarin robotica, AI en machine vision samenkomen.
Daarnaast delen onder meer Scaldopack, Actemium BE, SMC, XR4industry en Breda Robotics hun ervaringen en innovaties: van draadloze communicatie en end-of-arm tooling tot complete virtuele productielijnsimulaties.
Live demo’s
Tijdens de Techniekdagen worden diverse live demonstraties gegeven, waaronder Yaskawa’s HD robot met toepassingen in food handling, een Motoman NEXT demo en de Q-Fin ontbraammachine.
En voor wie houdt van een uitdaging: neem het op tegen de robot in het spannende RoboBall-spel van partner RoboFlex.
Naast alle techniek is er volop ruimte voor ontmoeting. Bezoekers kunnen genieten van een verzorgde lunch en afsluiten met een hapje en drankje, terwijl er gelegenheid is om na te praten met experts en collega’s uit het vakgebied.
Praktische informatie
Datum: Woensdag 26 en donderdag 27 november 2025
Tijd: 9.30 – 15.30 uur
Locatie: Brainport Industries Campus (BIC), Eindhoven
Aanmelden kan eenvoudig via de registratielink.


