Kees de Schipper, nieuwe directeur Nevat

Foto van: De redactie
Geplaatst door De redactie

Kees de Schipper is de nieuwe directeur van de Nevat. Hij volgt Theo Koster op die acht jaar lang leiding gaf aan deze FME-branchevereniging van toeleveranciers waar zo’n 200 leden bij zijn aangesloten.

Dit maakte Nevat-voorzitter Henk Smid bekend op de Algemene Ledenvergadering van 3 december bij TBP Electronics in Dirksland. Smid werd in juni al verkozen tot voorzitter. Kees de Schipper zal per 1 januari aan de slag gaan. Hiermee neemt Nevat afscheid van een moeizaam jaar en gaat de blik nu weer vooruit. De benoeming valt samen met de nieuwe strategische koers richting 2020: ‘Shared Knowledge and Values’.

Nieuwe koers

Tijdens de ALV werd er ook ingegaan op de nieuwe koers die al in juni van dit jaar werd vastgesteld. Deze koers is de laatste paar maanden nog wat verder verfijnd en al voorzichtig omgezet in actiepunten. De belangrijkste punten van de vernieuwing:

  • Cross-sectoraal overleg
  • Relevante kennis bij aanpalende brancheverenigingen ontsluiten
  • Bevordering technologieroadmaps bij leden
  • Continuering professionaliseringsprogramma met kracht
  • Manier van organiseren van beursdeelname

Naast de inhoudelijke vernieuwing heeft de ledenvergadering ook haar fiat gegeven aan de intensivering van de relatie met de belangrijkste stakeholders: FME, KMU en Brainport Industries; allen hebben samenwerking en reduceren van overlap in activiteiten toegezegd.

Nevat