zoeken

 

 
 


minimaliseer deze extra opties
 
 

André Gaalman herkozen als voorzitter FPT-VIMAG


Zoetermeer, 23 mei 2019
Directeur van Leering Hengelo, André Gaalman, blijft vier jaar langer de voorzitter van FPT-VIMAG. Dat besloot de vereniging voor productietechnologie gisteren tijdens hun algemene ledenvergadering in Doorn.

FPT-VIMAG is de branchevereniging van productietechnologie en -automatisering. Hun 153 leden staan aan de basis van de nationale en internationale maakindustrie. De branchevereniging houdt eens per twee jaar het grootste B2B-event in de Benelux, de TechniShow.

André Gaalman: 'Ik ben er trots op en dankbaar voor dat mijn termijn met vier jaar is verlengd. Onze leden bieden de maakindustrie kennis over innovaties en procesbeheersing. De producten en diensten van onze leden maken het mogelijk om slimmer te produceren. Daarvoor blijven we ons inzetten.'

De komende jaren staan ook in het teken van de vernieuwing rond de TechniShow. 'Ondanks een steeds verder digitaliserende wereld blijft een beurs als TechniShow een succesformule. De komende vier jaar willen we doorbouwen op het succes van 2018, toen bijna 50.000 bezoekers zich vergaapten aan 3D-printen, cobots en allerlei soorten machines voor het bewerken van metaal.'

 
       
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
 
 

Nieuws

 
 
 

Interesse in elektrotechniek?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de krant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts