zoeken

 

 
 


minimaliseer deze extra opties
 
 

Colofon

Vraag&Aanbod is een uitgave van:
MYbusinessmedia
Mr. H.F. de Boerlaan 28
7417 DA Deventer

Handelskrant Vraag&Aanbod verschijnt wekelijks.

Uitgever: 
Elsbeth Lamfers
E-mail: e.lamfers@mybusinessmedia.nl

Redactie:

Algemeen
Tel.: (0570) 50 43 95                                                                                                     

E-mail: redactie@vraagenaanbod.nl

Hoofdredacteur
Rolf Elling                                                                                       

Tel.: (0570) 50 43 90 of 06-51 79 98 89

e-mail: r.elling@mybusinessmedia.nl


Vakredactie 

Gerard ten Bulte
Tel.: (0570) 50 43 91

E-mail: g.bulte@mybusinessmedia.nl
 

Eindredactie/Webredactie

Yvonne Bosch
Tel.: (0570) 50 43 92

E-mail: y.bosch@mybusinessmedia.nl

 

Advertentieverkoop:

Verkoopleider

Arjan Stoeten
Tel.: (0570) 50 43 77  /  06 531 828 76 

E-mail: a.stoeten@mybusinessmedia.nl 

 

Verkoop Binnendienst/Specials    

Radjen Sahtie

Tel.: (0570) 50 43 78

E-mail: r.sahtie@mybusinessmedia.nl

 

Verkoop Buitendienst

Bert Brassée 
Tel.: 06 833 313 82

E-mail: b.brassee@mybusinessmedia.nl


Roy Wösting 
Tel.: 06 225 483 04

E-mail: r.wosting@mybusinessmedia.nl

 

Joseph Lagrené 
Tel.: 06 833 320 45 

E-mail: j.lagrene@mybusinessmedia.nl

 

Orderafdeling:

Narda van Straten 

Tel.: (0570) 50 43 51                                                                                               

Fax: (0570) 50 43 98

Email: n.straten@mybusinessmedia.nl

Marketing: 
Ina Jolij
Tel.: (0570) 50 43 32
Fax: (0570) 50 43 99
E-mail: i.jolij@mybusinessmedia.nl

Abonnementen:
Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via:
Tel.: +31 (0)570 50 43 25
Fax: +31 (0)570 50 43 99
E-mail: klantenservice@vraagenaanbod.nl
Postadres: Postbus 58, 7400 AB  Deventer, Nederland

 
 
 

GeĆÆnteresseerd in metaal?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de krant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts
 
 

Faillissementen

meer...
 

Gratis e-mailnieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws uit uw branche, recente marktplaats aanbiedingen en meer? Meld u dan nu aan voor de gratis nieuwsbrief.
Aanmelden
 

Uw handel op onze industriƫle marktplaats?

Plaats snel en eenvoudig uw handel op onze industriële marktplaats. Van kantinestoel tot kantbank! Lees meer