zoeken

 

 
 


minimaliseer deze extra opties
 
 

Colofon

Vraag&Aanbod is een twee wekelijkse uitgave van:
MYbusinessmedia Holding B.V.
Mr. H.F. de Boerlaan 28
7417 DA Deventer

Uitgever: 
Joachim Driessen
E-mail: j.driessen@mybusinessmedia.nl  

Redactie:

Algemeen
Tel.: (0570) 50 43 95                                                                                                     

E-mail: redactie@vraagenaanbod.nl

Hoofdredacteur
Rolf Elling                                                                                       

Tel.: (0570) 50 43 90 of 06-51 79 98 89

e-mail: r.elling@mybusinessmedia.nl


Eindredactie
 

Kasper Weigand 
E-mail: k.weigand@mybusinessmedia.nl

Webredactie
Jorine van Knippenberg
E-mail: j.knippenberg@mybusinessmedia.nl

 

Advertentieverkoop:

Verkoopleider

Arjan Stoeten
Tel.: (0570) 50 43 77  /  06 531 828 76 

E-mail: a.stoeten@mybusinessmedia.nl 

 

Verkoop Buitendienst

Bert Brassée 
Tel.: 06 833 313 82

E-mail: b.brassee@mybusinessmedia.nl

 

Cobie te Nijenhuis

Tel.: 0570 50 43 13

E-mail: c.tenijnenhuis@mybusinessmedia.nl


Roy Wösting 
Tel.: 06 225 483 04

E-mail: r.wosting@mybusinessmedia.nl

 

Orderafdeling:

Sonja Wolsink 

Tel.: (0570) 50 43 52                                                                                                 

Email:  s.wolsink@mybusinessmedia.nl

 

Marketing: 
Stella de Jong

Tel.: (0570) 50 43 31 
E-mail: s.jong@mybusinessmedia.nl

Abonnementen:
Voor vragen over abonnementen, bezorging en/of adreswijzigingen kunt u contact opnemen via:
Tel.: +31 (0)570 50 43 25
E-mail: klantenservice@vraagenaanbod.nl
Postadres: Postbus 58, 7400 AB  Deventer, Nederland

 
 
 

Geïnteresseerd in metaal?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de krant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts
 
 

Faillissementen

meer...
 

Gratis e-mailnieuwsbrief

Op de hoogte blijven van het laatste nieuws uit uw branche, recente marktplaats aanbiedingen en meer? Meld u dan nu aan voor de gratis nieuwsbrief.
Aanmelden
 

Uw handel op onze industriële marktplaats?

Plaats snel en eenvoudig uw handel op onze industriële marktplaats. Van kantinestoel tot kantbank! Lees meer