Circulair voor een toekomstbestendige machinebouw-industrie

Foto van: De redactie
Geschreven door De redactie

Welke circulaire strategieën gaan het verschil maken tussen een kwetsbare- en toekomstbestendige industrie in eigen land? Wat zijn de ervaringen van bedrijven die ermee aan de slag zijn? En – welke ontwikkelingen zijn vandaag en morgen relevant voor jouw bedrijf? Tijdens het webinar van Stichting Circulaire Maakindustrie krijgt u als ondernemer antwoord op al deze vragen.

Bron: Stichting Circulaire Maakindustrie

Het programma bestaat uit 5 onderdelen:

  • Op weg naar een toekomstbestendige machinebouw-industrie
    Door Harald Tepper (Philips), voorzitter Stichting Circulaire Maakindustrie en voorzitter Productteam Routekaartproces Machinebouw
  • Digitalisering & Smart Industry: Top 3 inzichten uit gesprekken met machinebouwers
    Door Jan Westra, Ontwikkelingsmaatschappij OostNL
  • Praktijkverhaal: Circulair ontwerpen voor Repair en Remanufacturing
    Door Tim Preeker en Guus Gerrits (VMI Group)
  • Aankomende activiteiten en instapkansen
  • Gemodereerd door Stéphanie Schuitemaker, programmamanager Stichting Circulaire Maakindustrie

Digitaal via Teams

Dit webinar wordt georganiseerd door Stichting Circulaire Maakindustrie in samenwerking met RVO, Circonnect en andere partners in het kader van de Week van de Circulaire Economie.

Het webinar is digitaal te volgen op donderdag 26 maart van 09.00 tot 10.00. Aanmelden kan via deze link.

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *