Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Metaalunie lunchbijeenkomst innovatief


Hardenberg, 1 september 2010
Auteur:
Rolf Elling
Zoals gebruikelijk houdt Koninklijke Metaalunie elk jaar een of twee lunchbijeenkomsten voorafgaand aan een TIV-dag. Het thema dit jaar was ‘proactief de toekomst tegemoet'.
Regiosecretaris Dick Laan kondigde na het welkom twee gastsprekers aan. André Rotte, algemeen directeur van Design Initiatief en Frank Verschuren van Dofra, winnaar van de Metaalunie opportunity award 2010. Deze laatst ging in op het succes van het bedrijf na de ommekeer wat hun de Metaalunie Opportunity Award opleverde.

 

Samenwerking

Design Initiatief is een door de overheid gesteunde organisatie. Het heeft tot doel om Nederland innovatiever en ondernemender te maken. ‘Vandaag moeten we nadenken over de kansen van morgen. Desing Initiatief neemt hierin het voortouw om partijen te prikkelen en te verleiden om in actie te komen om de kansen die er liggen, te grijpen', aldus Rotte. ‘Innoveren is wel een weg van de lange adem, veel geld en de kans dat het project mislukt is best groot. Dit weerhoudt vele bedrijven om innovatief bezig te zijn. Toch kunnen we in overleg met de bedrijven, veel betekenen. Op het gebied van samenwerking, marktverkenning en het zoeken van financiële partners. Ook kunnen we in een vroegtijdige stadium bepalen of een innovatietraject kan worden doorgezet of dat het moet worden beëindigd', weet Rotte.

 

Dertig geïnteresseerden

Op dit moment zijn er binnen Design Initiatief 65 innovatieve projecten actief, waarbij in totaal 530 partijen bij zijn betrokken. De bijeenkomst trok ruim dertig geïnteresseerden.

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in hout?

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.  

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts
 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie