Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Berenschot: high tech industrie heeft value sourcing keihard nodig


Utrecht, 22 maart 2010
Adviesbureau Berenschot heeft de Value sourcing methodiek beschreven in 'Value Sourcing, Sourcing Value'. Het is het eerste boek dat value sourcing als standaard voor de industrie belicht.
Vorige week werd het boek Value Sourcing, Sourcing Value overhandigd aan Minister van Economische Zaken Maria van der Hoeven, die diverse regelingen en instrumenten beschikbaar stelt om Nederland dé internationale hightech hotspot voor maatschappelijke innovaties te laten worden.

 

Aan het woord komen vertegenwoordigers van onder meer ASML, het High Tech Systems Platform, Fokker Aerostructures, Thales en de Brabantse Ontwikkelings Maatschappij.  

 

Value sourcing

Value sourcing is een supply base management methodiek die is gebaseerd op de best practices van succesvolle Nederlandse organisaties. In het boek wordt een breed en kleurrijk beeld geschetst van de waarde van value sourcing voor de nano-elektronica, embedded systemen en mechatronica. Het geeft daarnaast handvatten voor de toepassing van de methodiek in de eigen organisatie.

 

Theorie en praktijk

De publicatie is opgedeeld in twee delen. Het eerste deel zet het value sourcing gedachtegoed uiteen. Het tweede deel licht de praktische inzetbaarheid van de methodiek toe.

 

Het boek verschijnt naar aanleiding van het project 'Value Sourcing; de weg naar structurele performanceverbetering' dat Berenschot in opdracht van Point-One in de high tech industrie begeleidt. Point-One is een strategisch innovatieprogramma voor nano-elektronica, embedded systemen en mechatronica met als doel de concurrentiekracht van dit cluster te versterken.

 

Point-One

Daarbij komt het mede aan op het structureel verbeteren van de prestaties van het midden- en kleinbedrijf in de toeleveringsindustrie. Deze sector speelt een cruciale rol in het verwezenlijken van de doelstellingen van Point-One.
 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in toelevering?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts