Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Vimag ontbijtsymposium in het teken van herstel tijdens Techni-Show


Utrecht, 15 februari 2010
Snel op de hoogte van de voorwaarden voor en gevolgen van herstel van de metaalindustrie? Dat kan door deel te nemen aan het ontbijtsymposium dat de FPT sectie Vimag op donderdag 11 maart tijdens de Techni-Show 2010 organiseert. Inschrijven voor dit seminar staat open voor iedereen.

Het symposium start om 8.00 uur. Voorafgaand worden bezoekers vanaf 7.00 uur in de foyer van de Prinses Irenezaal van de Jaarbeurs in Utrecht ontvangen met een ontbijt zodat de ochtendfile kan worden vermeden.

 

Het ontbijtsymposium met als thema ‘Meer met minder - de sector in het teken van herstel' staat volledig in het teken van het herstel van de metaalindustrie. Een viertal gerenommeerde sprekers belicht het thema vanuit hun eigen visie en praktijk. Zo gaat Jaques van de Wal (ABN AMRO Bank) gaat in op de vorm van het herstel en de vraag of de kapitaalgoederen- en toeleveringsindustrie sneller of juist langzamer dan andere sectoren herstel ziet en ervaart.

 

Verder behandelt Hans Devenijns (Heurkens & van Veluw) de strategische visie van het bedrijf op herstel. Het creëeren van toegevoegde waarde, uitbreiding en investeringen in productieautomatisering spelen in die visie een belangrijke rol. De eerste positieve resultaten worden nu reeds geboekt.

 

In zijn presentatie presenteert Paul Mencke (Govers Accountants/Adviseurs) hoe operationele ingrepen vertaald kunnen worden naar de financiële jaarrekening van de onderneming en andersom naar operationele verbeteringen. De bezoeker krijgt vuistregels aangereikt om de overlevingskansen in deze kritische tijden te vergroten. Actuele ontwikkelingen en de tweedeling in de markt passeren daarbij de revue.

 

Tenslotte gaat Peter Weijmarshausen (Shapeways) in op de veranderende rol van de consument en de gevolgen hiervan voor het productieproces: er wordt niet veel van weinig maar weinig van veel gemaakt.

De consument krijgt daarbij bijna direct toegang tot de productiecapaciteit. Wie dat het beste kan faciliteren, wacht volgens Weijmerhausen een gouden toekomst.

 

Deelname aan het symposium staat open voor iedereen die actief is in, betrokken bij of geïnteresseerd in de metaal-, toelever- en machine-industrie. Deelnamekosten bedragen voor VIMAG-, FPT- en NEVAT-leden  50 euro; niet-leden betalen 95 euro. Aanmelden kan via het secretariaat van de VIMAG (info@vimag.nl) of via de VIMAG-website .

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in metaal?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts