Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

FPT komt met speciaal standbouwpakket voor Techni-Show 2010


Zoetermeer, 13 november 2009
Vooruitlopende op de Techni-Show 2010 en inspelend op de zware economische tijden komt de Federatie Productie Technologie (FPT) voor haar leden met een speciaal standbouwpakket. De standbouwpakketten zijn exclusief voor FPT-leden ontwikkeld. Door de variëteit in beurspakketten is er voor ieder budget een passende oplossing.

De FPT standbouwpakketten zijn samengesteld na een aanbiedingsronde met een aantal standbouwers. De stands hebben alle basisvoorzieningen, eyecatcher met naamsvermelding en logo op de frieslijst en kleur naar keuze.

 

Dankzij het inkoopvoordeel dat FPT de leden biedt, kunnen de stands zeer scherp worden aangeboden. Zo worden rijstands van 25 m² en hoekstands van 40 m² volgens het FPT Basispakket aangeboden voor 5.037,50 euro, respectievelijk 8.360 euro.

 

De Techni-Show 2010 wordt van 9 tot en met 12 maart 2010 gehouden in de Utrechtse Jaarbeurshallen. Deze beurs voor metaalbewerkingsmachines en kunststoffen wordt tegelijk gehouden met de toeleveringsbeurs ESEF 2010.

 

FPT Pro

Er is ook een FPT Pro-pakket waarin kan worden gekozen uit een kostentechnisch zeer aantrekkelijke en luxere kop- of eilandstand in kleur naar keuze (bijvoorbeeld een kopstand van 100 m² of 150 m² en eilandstand 150 m² en 200 m²). De stand omvat alle basisvoorzieningen en is uitstekend geschikt voor het demonstreren van machines en het ontvangen van grote aantallen bezoekers. Deze standoptie omvat onder andere een balie en statafel met stoelen, keukenblok, koelkast, wateraansluiting, biertap en trussen met uitlichting. De naamsvermelding(en) en logo's komen op de eyecatcher van de stand.


Kopstands van 100 m² en 150 m² dan wel eilandstands van 150 en 200 m² worden volgens het FPT Pro-pakket aangeboden voor 22.925 en 32.425 euro respectievelijk 35.575 en 45.100 euro. De stands kunnen worden uitgebreid met extra opties. Combinaties of andere afmetingen zijn uiteraard ook mogelijk, zodat ook voor bedrijven die een stand wensen van 30 m², 80 m² of 170 m² een oplossing voorhanden is.

 

Bedrijven die van de FPT-standbouwpakketten willen profiteren maar nog geen lid zijn van de federatie, kunnen zich aanmelden via de FPT-website.

 

De reguliere Techni-Show tarieven, zonder stand, staan op de website van de Techni-Show 2010 .  

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in metaal?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.

 
 

Mail & Win

Elke maand kunt u verschillende producten en prijzen winnen op onze site. Doe mee en win!!

mailenwin

 
 

Uw beursdeelname in de spotlight?

Beursaanbiedingen 

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts
 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie