Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

BAM fuseert AM Vastgoedontwikkeling en BAM Vastgoed


Bunnik, 21 oktober 2009
Koninklijke BAM Groep wil de twee werkmaatschappijen die actief zijn in de Nederlandse vastgoedmarkt, AM Vastgoedontwikkeling en BAM Vastgoed, per 1 januari 2010 samenvoegen onder de naam AM.
Door de samenvoeging van beide BAM-werkmaatschappijen ontstaat één nieuw, sterk en breed vastgoedbedrijf, dat in de huidige en toekomstige markt een toppositie als ontwikkelaar van woningen en commercieel vastgoed wil innemen. Tot de activiteiten behoren ook vastgoedadvisering en -projectmanagement.

 

AM

Het nieuwe AM positioneert zich als conceptueel sterke gebiedsontwikkelaar met strategische grondposities en als een projectontwikkelaar die actief is in alle deelsegmenten.

 

AM Vastgoedontwikkeling en BAM Vastgoed behaalden in 2008 gezamenlijk een omzet van 900 miljoen euro. De ondernemingen hebben gezamenlijk ongeveer 350 medewerkers in dienst. Naar verwachting gaan door de fusie circa vijftig arbeidsplaatsen verloren.

 

Noordanus

De directie van de nieuwe werkmaatschappij zal worden aangevoerd door P. Noordanus als voorzitter en R. Vollebregt als vice-voorzitter. In de komende weken zullen de plannen verder worden uitgewerkt. De betrokken medezeggenschapsorganen is om advies gevraagd.

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Geïnteresseerd in de bouw?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.  

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts