Het matchmaking evenement is van beide kanten met veel interesse ontvangen. Veel grote internationale EPC-contractors zijn geïnteresseerd in kennis en technologie uit Nederland. De aanwezige Nederlandse toeleveranciers hebben goede gesprekken gehad en verwachten in de nabije toekomst orders binnen te halen.
De Nederlandse bedrijven worden intensief begeleid door FME om hun kansen in het buitenland te optimaliseren. Voor de komende maanden staan er een aantal handelsmissies op de planning, onder andere naar Egypte en Algerije.
Tijdens het evenement is ook de FME Energy Guide gelanceerd. In deze gids worden ruim honderd Nederlandse toeleveranciers in de energiesector gepresenteerd. De gids zal op internationale beurzen en evenementen worden verspreid.
Er zijn nog geen reacties op dit artikel.
Meld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!
En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox.
Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!
kijk hier voor meer informatie