Zoeken
verfijnd zoeken marktplaats
 
 

Installatievakbeurs VSK België is bijna uitverkocht


Brussel, 18 maart 2009
De verkoop van de installatievakbeurs VSK België gaat voor de wind. Op dit moment hebben al meer dan honderd bedrijven zich ingeschreven voor de nieuwe beurs. Daarmee is VSK België bijna uitverkocht. De vakbeurs voor de installatiebranche wordt van donderdag 19 tot en met zaterdag 21 november gehouden in Brussel.

VSK België is de eerste vakbeurs die zich specifiek op de installatiesector richt. De beurs besteedt veel aandacht aan de belangrijkste trends: strenger wordende regelgeving, duurzaam en klantgericht bouwen, domotica, renovatie en onderhoud. Projectmanager Richard Butter: ‘Vanaf het moment dat we VSK België lanceerden staat de telefoon bij ons roodgloeiend. Inmiddels hebben ruim honderd bedrijven zich ingeschreven en zijn de drie hallen bijna uitverkocht. Een geweldig signaal in slechte tijden.'

 

Jaga

Radiatorenfabrikant Jaga gaat groots uitpakken tijdens VSK België met een stand die volledig uit afvalhout is opgebouwd. ‘We bieden niet alleen duurzame producten aan, maar hebben ook een duurzaam standconcept', aldus Anneleen Jacobs, Communication Manager bij Jaga.

 

AEG

Deelnemer A & M Electric Tools is enthousiast over VSK België en heeft zijn plannen al gemaakt. Verantwoordelijke voor Marketing & Publiciteit Benelux, N. Kesselring: ‘We willen VSK België gebruiken als platform voor onze nieuwe lijn AEG gereedschap die in april op de markt komt. De reden dat wij deelnemen aan de Belgische 'editie' van de VSK is dat we daar minder goed zijn vertegenwoordigd in de installateurbranche.'

 

Definitieve deelnemers zijn onder meer Hüppe Belgium, Renson, DAB Pumps, Wilo, Nathan, Interalu, Viega Belgium, Comap, Sortimo Bellux, Quinn Group, Kampmann, Wilo en VSH Flowcontrol. 

 
bewaar deze pagina print deze pagina mail door stel uw vraag
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit artikel.

Hier kunt u een reactie plaatsen bij het bericht .
Uw e-mailadres zal niet op de website worden getoond.
Uw naam *
Uw E-mail *
Uw bericht *
  robot check
Vul de code van bovenstaand plaatje in.
 

Nieuws

 
 
 

Interesse in elektrotechniek?

Aanmelden nieuwsbriefMeld u dan aan voor de gratis nieuwsbrief!

En ontvang wekelijks het laatste vraag en aanbod nieuws in uw mailbox

 
 

Adverteren?

Breng uw product en/of dienst onder de aandacht op vraagenaanbod.nl of in de handelskrant!

kijk hier voor meer informatie

 
 

Focus op bedrijven

meer...
Links Rechts